Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

e-Hospital 4 future

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca  pievienojas projektam "e-Hospital 4 future"

Šis projekts ir vērsts uz veselības aprūpes apmācību uzlabošanu Eiropā. Projektā piedalās veselības aprūpes speciālisti no visas Eiropas, un tas ir vērsts uz apmācību moduļu izstrādi, kas nodrošinās veselības aprūpes speciālistiem prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas, lai labāk plānotu un pārvaldītu krīzes situācijas, nodrošinātu pacientu orientētu aprūpi un palielinātu slimnīcas kopējo kapacitāti.

Veselības aprūpes sistēmas Eiropā pēdējos gados ir bijušas spēcīgas spriedzes situācijās, īpaši ņemot vērā COVID-19 pandēmijas ietekmi. Tā rezultātā veselības aprūpes speciālistiem ir pieaugoša vajadzība būt aprīkotiem ar nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, lai efektīvi reaģētu uz veselības sistēmas krīzēm un nodrošinātu augstas kvalitātes pacientu aprūpi.

Pievienojoties projektam "e-Hospital 4 future", Paula Stradiņa klīniskajai universitātes slimnīcai būs iespēja sadarboties ar citiem veselības aprūpes speciālistiem no visas Eiropas, lai izstrādātu apmācību moduļus, kas pielāgoti veselības aprūpes speciālistu vajadzībām Latvijā un plašākā reģionā. Slimnīcai arī būs pieejams digitālo instrumentu un pakalpojumu klāsts, kas tiek attīstīts kā daļa no projekta un kas palīdzēs atvieglot digitālo pārveidošanu veselības aprūpes jomā un uzlabot veselības aprūpes profesionāļu prasmes.

Kopumā Paula Stradiņas klīniskās universitātes slimnīcas iesaistīšanās projektā “e-Hospital 4 future” ir pozitīvs attīstības virziens Latvijas veselības aprūpē.  Iegūstot jaunus un modernus apmācību moduļus un digitālos instrumentus, veselības aprūpes speciālisti būs labāk aprīkoti, lai reaģētu uz krīzes situācijām un sniegtu augstas kvalitātes pacientu aprūpi jebkādos apstākļos.

Plašāka informācija par projekta misiju, mērķiem un projekta pozitīvo ietekmi atrodama mājas lapā https://eh4future.eu/  Ieskaties detaļās, izpēti mūsu iniciatīvas un sekosi līdzi jaunākajām ziņām, mēs strādājam, lai radītu ilgtspējīgu un cerību pilnu rītdienu.

 

Uma imagem com Tipo de letra, texto, Azul elétrico, símboloDescrição gerada automaticamente

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the Health and Digital Executive Agency (HaDEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.