Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

TEODOR

Kopš 2020. gada 1.septembra slimnīca īsteno projektu  TEODOR – starptautisku izglītības iniciatīvu orgānu ziedošanas un transplantācijas jomā (Transeuropean Educational initiative in Organ Donation and Transplantation). Tā mērķis ir izveidot apmācību programmu un apmācīt medicīnas speciālistus orgānu ziedošanas un transplantāciju jautājumos Latvijā, Lietuvā un Čehijā, piedaloties ekspertiem no Barselonas Universitātes un DTI Spānijā un Karolinskas Universitātes slimnīcas Zviedrijā. Projekta dalībnieki ir dažādu specialitāšu pārstāvji, kā piemēram, imunologi, transplantācijas ķirurgi, nefrologi, hepatologi, kardiologi, pulmonologi, kā arī neatliekamo centru un intensīvās terapijas speciālisti un anesteziologi. Projekta rezultātā saņemtās zināšanas un izveidotie apmācību moduļi dos iespēju Latvijas speciālistiem uzlabot esošās kompetences, starptautiskie kontakti dos iespēju pieredzes apmaiņai, izglītības procesa un transplantāciju nozares pilnveidošanai.

Projekta komanda

Slimnīcu projektā pārstāv Latvijas Transplantācijas centra un Nacionālā Transplantācijas Koordinācijas centra darbinieki.

PSKUS eksperti: dr. Eva Šteina, dr. Jānis Jušinskis, dr. Aleksandrs Maļcevs, dr. Jurijs Bormotovs, Anastasija Gromova. dr. Jānis Vilmanis, prof. U.Strazdiņš.

Administratīvais atbalsts: Aiva Jakovela un Līga Grudule.

Izglītībai

IO1 Knowledge, hospital & patient data analysis report

IO2 Curriculum Train the Trainers

IO3 Modular Multilevel Blended Training Curriculum Trainees

IO4 Donation E-book

IO5 Transplantation E-book

IO6 Online content, activities and resources required for the module organ & tissue donation

IO7 Online content, activities and resources required for them module on organ transplantation

Projekta norise

Projekta ziņas / Newsletter No 3/2023

Projekta ziņas / Newsletter No 2/2022

Projekta ziņas / Newsletter No 1/2021

Pasākumi Latvijā

27.04.2022. Konference OPEN DOORS: Challenges and Achievements in Organ Donation and Transplantation

16.02.2023. Stradiņu slimnīca aicina uz semināriem “Orgānu ziedošanas un transplantācijas dažādie aspekti"

14.03.2023. seminārs "Orgānu ziedošanas un transplantācijas dažādie aspekti" Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā

28.03.2023. seminārs “Orgānu ziedošanas un transplantācijas dažādie aspekti” Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā

23.05.2023. seminārs “Orgānu ziedošanas un transplantācijas dažādie aspekti” Daugavpils Reģionālajā slimnīcā

 

Projektu līdzfinansē EK ERASMUS+  Stratēģisko partnerību KA2 programma un tā īstenošana norit no 2020.gada 1.septembra līdz 2023.gada 31.augustam.

TEODOR.small_.logo_.png ERASMUS_labais teksts.jpg

Projekta partneri

PSKUS_logo_217.JPG BU_marca_pos_217.jpg DTI_Logo_217.jpg LU_logo_ENG_horiz_217.jpg FNKV_logo_217.JPG NTB-Logo-217.png

 

Šī publikācija atspoguļo tikai tās autoru viedokli, un Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas tapšanai nav uzskatāms par tās satura apstiprinājumu, un Komisija nekādā veidā neuzņemas atbildību par šeit ietvertās informācijas tālāku izmantošanu.