Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Vides pieejamība

Sabiedriskais transports

Šeit pieejama informācija par sabiedriskā transporta maršrutiem, ar kuriem ērti nokļūt Stradiņa slimnīcā, velonovietnēm un labierīcībām Slimnīcas teritorijā.

Sabiedriskais transports:

5. trolejbuss, maršruts
P. Stradiņa slimnīca - Daugavas stadions

7. autobuss, maršruts
Abrenes iela - Stīpnieki (pietura "Paula Stradiņa slimnīca")

8. autobuss, maršruts
Stacijas laukums - Zolitūde (pietura "Paula Stradiņa slimnīca")

44. autobuss, maršruts
Ziepniekkalns – Zolitūde (pietura "Paula Stradiņa slimnīca")

Labierīcības:

 • 9. korpusa 1.stāvā
 • 32. korpusa 1.stāvā
 • 38. korpusa 1.stāvā
 • 25. korpusa 1.stāvā
 • 25. korpusa 1.stāvā (personām ar īpašām vajadzībām)
 • A korpusa1.stāvā
 • 25. korpusa 1.stāvā (personām ar īpašām vajadzībām)
 • A korpusa1.stāvā

Velonovietnes pie:

 • 2. korpusa
 • 4. korpusa
 • 32. korpusa
 • 39. korpusa
 • A6 korpusa
 • A1 korpusa
 • Ventspils ielas, maksas autostāvvietā 21a

Autostāvvietas

Autostāvvieta pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas)

Pie A korpusa izbūvēta autostāvvieta, kas paredzēta 150 automašīnām. Iebraukšana ir no Ventspils ielas, to var izmantot, izdrukājot iebraukšanas biļeti no biļešu automāta pirms iebraukšanas autostāvvietā.

Autostāvvietas apmaksas kārtība
Stāvvietas apmaksas tarifs sākot ar otro stundu ir € 1.00 par 30 minūtēm.  Pirmo stundu automašīnu stāvvietā var novietot bez maksas. Ja uzturēšanās laiks A korpusa stāvvietā pārsniedzis 60 minūtes, pirms izbraukšanas jāveic autostāvvietas izmantošanas maksa autostāvvietas automātā pie A korpusa (blakus galvenajām ieejas durvīm) - izmantojot bankas karti vai norēķinoties skaidrā naudā. 

Stāvvietā pie A korpusa (apmeklētāju stāvvietā) tiek noteikta diennakts maksa par stāvvietas izmantošanu - apmeklētājam neizbraucot no stāvvietas ilgāk par 10 stundām, tiek noteikta samaksa 20.00 € par diennakti. Sasniedzot otro diennakti no iebraukšanas brīža, samaksa turpinās kā norādīts cenrādī - 1.00 € par 30 minūtēm.

Slimnīcas apmeklētāji, kam izsniegta „Invalīdu stāvvietu izmantošanas karte”, var uzturēties Slimnīcas teritorijā vai izmantot apmeklētāju autostāvvietu bez maksas neierobežotu laiku (kartei jābūt novietotai pie automašīnas priekšējā vējstikla). Pirms izbraukšanas no teritorijas, jāanulē iebraukšanas vai autostāvvietas izmantošanas maksa:

klātienē – Neatliekamās medicīnas centrā vai Poliklīnikā;

neklātienē – ārstniecības nodaļas personālam pa telefonu piesakot iebraukšanas un autostāvvietas izmantošanas maksas anulēšanu. 

Iebraukšana teritorijā (no Atpūtas ielas)

Ja pacientu nepieciešams ar automašīnu nogādāt līdz kādam no Slimnīcas korpusiem, to iespējams izdarīt, iebraucot teritorijā no Atpūtas ielas puses. Ja Slimnīcas teritorijā nepieciešams uzturēties ilgāk, aicinām izmantot apmeklētāju autostāvvietu pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas.) Jāņem vērā, ka, atrodoties teritorijā ilgāk par 60 minūtēm, tiks piemērota iebraukšanas maksa teritorijā – EUR 7 par pusstundu. Pirmās 60 minūtes, uzturoties slimnīcas teritorijā, ir bezmaksas.

Stradiņa slimnīcas vadība aicina pacientus un apmeklētājus saplānot slimnīcas apmeklēšanas laiku, lai gadījumā, ja ir nepieciešamība pievest apmeklētāju pie korpusa durvīm, to izdarīt 60 minūtēs.

Slimnīcas teritorijā ir 15 bezmaksas stāvvietas personām ar invaliditāti (invalīdu stāvvietu izmantošanas karte izsniegta CSDD). Gadījumā, ja šīs autostāvvietas ir aizņemtas, var izmantot jebkuru citu brīvu vietu Slimnīcas teritorijā esošajās autostāvvietās.


Bezmaksas autostāvvietas ir Pilsoņu ielā pie Slimnīcas teritorijas un citās ielās, kur to atļauj ceļu satiksmes noteikumi.

Saglabājiet biļeti! Maksa par biļetes nozaudēšanu € 20.

Uzmanību! Iebraukt no Pilsoņu ielas atļauts: 
•    operatīvajam transportam;
•    citiem transportlīdzekļiem, kas to darbības specifikas dēļ vai transportlīdzekļa gabarītu dēļ nevar iebraukt un izbraukt no Atpūtas ielas.

  Teritorijas pieejamība

  Slimnīcas teritorijā Rīgā, Pilsoņu ielā 13, personām ar funkcionālajiem traucējumiem ir nodrošināta iespēja saņemt visus Slimnīcā sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām.

  Slimnīcas apmeklētājiem, kuriem saskaņā ar MK noteikumiem ir tiesības izmantot invalīdu stāvvietu izmantošanas karti, Slimnīcas teritorijā ir  nodrošinātas 15 bezmaksas stāvvietas apmeklētāju autostāvvietā pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas). Gadījumā, ja šīs autostāvvietas ir aizņemtas, var izmantot jebkuru citu brīvu vietu autostāvvietā pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas).

  Slimnīcas apmeklētāji ar funkcionāliem traucējumiem autostāvvietu Slimnīcas teritorijā (pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas)) var izmantot bez maksas neierobežotu laiku (pie nosacījuma, ka invalīdu stāvvietu izmantošanas karte ir novietota pie automašīnas priekšējā vējstikla un automašīna novietota, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus). Pirms izbraukšanas no Slimnīcas teritorijas ir jāanulē iebraukšanas talons un to var izdarīt:

  klātienē – Neatliekamās medicīnas centrā, A korpusa Informācijas centrā vai Apsardzes postenī pie Atpūtas ielas iebrauktuves;

  neklātienē – personai vēršoties pie ārstniecības personāla, kurš pa telefonu piesaka iebraukšanas talona maksas anulēšanu Klientu informācijas un apkalpošanas daļas dispečeram, vai sazinoties ar Apsardzes dienestu, izmantojot saziņas iekārtas pie iebraukšanas/izbraukšanas barjerām A korpusa stāvvietā (iebraukšana no Ventspils ielas).

  Gadījumos, kad nepieciešams izmantot invalīdu ratiņkrēslu, to var pieteikt A korpusa Informācijas centrā (ieejot A korpusā, pa labi). Slimnīcas darbinieks ar ratiņkrēslu pacientu nogādās tam vajadzīgajā vietā Slimnīcas teritorijā.

  Presentation1.jpg


  Teritorijas plāns