Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrs

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrs
"Mūsu mērķis ir dzīves steidzīgajiem pacientiem dot iespēju atrast savas veselības problēmas iemeslus un ārstēties ne tikai ar medikamentiem, bet arī apzināties un izjust gaismas, elektroterapijas, magnētterapijas, ūdensdziedniecības, siltuma un dūņu terapijas, kustību terapijas un masāžas dziedinošos spēkus. Laba veselība, miers un mīlestība ir dzīves kvalitātes pamats.” ( Centra vadītāja doc. I. Kokare)

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrs sniedz klientiem kvalitatīvus, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, lai nodrošinātu daudzpusīgu slimību profilaksi, atveseļošanos un rehabilitāciju.

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas darbiniekiem ir ilggadēja darba pieredze šajā jomā. Mūsu speciālistu augstais profesionalitātes līmenis tiek novērtēts arī citu kolēģu vidū - centrā veicam citu rehabilitācijas speciālistu apmācību.

Centrā ir izstrādātas vairākas ārstēšanas un rehabilitācijas programmas. Individuālas programmas un atveseļošanās plāni tiek sastādīti konsultāciju laikā ar fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstiem. Novērtējam katra klienta individuālās vajadzības, funkcionālās spējas un izmeklējumu rezultātus. Centrā pieejamas profilaktiskas, ārstnieciskas un rehabilitācijas iespējas pacientiem ar dažādu slimību un traumu sekām.

Vadība

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra vadītāja
Centra virsārste
Funkcionālo speciālistu vadītāja

Ārstniecības veidi

Rehabilitācijas tehnoloģijas:

  • Fizioterapija – rehabilitācijas nozare funkcionālo traucējumu mazināšanai, izmantojot dažādas fizioterapijas tehnoloģijas, individuālās un grupas nodarbības, nūjošana, u.c.
  • Ergoterapija – rehabilitācijas nozare, kas veicina personas iesaistīšanos sev nozīmīgas ikdienas aktivitātēs, tādējādi veicinot neatkarību, veselību un dzīves kvalitāti.
  • Balneoterapija- ūdens dziedniecība: ārstnieciskas vannas, pērļu vannas, kameru vannas, zemūdens masāža, hidromasāžas vanna, šarko duša u.c.
  • Peloīdterapija - dūņu aplikācijas, dūņu vanna.
  • Siltumterapija – ozokerita palikācijas.
  • Fizikālā terapija - elektroprocedūras, magnetoterapija, ultraskaņas procedūras u.c.
  • Ārstniecīskā masāža - klasiskā masāža, limfodrenāža,
  • Uztura terapija
  • Logopēdija
  • Psihologa konsultācijas

Kontakti

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra reģistratūra
Sazināties
67069791
Adrese
Pilsoņu iela 13, B3, 4.stāvs