Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Aktuālā informācija pandēmijas laikā

Svarīga informācija pacientiem un pacientu tuviniekiem par slimnīcas darba organizēšanu koronavīrusa COVID-19 pandēmijas laikā.

 

 • Kā notiek pierakstīšanas pie speciālistiem un uz izmeklējumiem?

Ārstu pieņemšana un izmeklējumi notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties aicinām pa vienoto pieraksta tālruni 67069280 vai izmantojot e-pierakstu slimnīcas mājas lapā www.stradini.lv.

Jautājumu un neskaidrību gadījumos var rakstīt uz elektronisko pastu info@stradini.lv

 • Vai slimnīcā notiek ģimenes dzemdībās?

Jā, mūsu slimnīcā ģimenes dzemdības ir atļautas, ja partneris ir saņēmis pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu. Vairāk informācijas par Dzemdību nodaļas darba organizāciju atrodama ŠEIT. Jautājumus iespējams uzdot zvanot pa tālruni 67095379 vai rakstot uz dzemdibas@stradini.lv.

 • Vai slimnīcā ir iespējams saņemt Covid-19 vakcīnu?

Jā, ir iespējams. PSKUS pierakstu uz vakcināciju pret Covid-19 ir iespējams veikt:

Informācija par balstvakcināciju Latvijā no 2021.gada 9.novmbra ir pieejama šeit.

 • Vai, ejot uz vizīti pie ārsta, man nepieciešama sejas aizsargmaska?

Atrodoties slimnīcas telpās, ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, un tam ir jābūt noteikti pareizi pozicionētam. Pacientam un pavadošai personai jāierodas ar sejas aizsargmasku. Gadījumos, ja pacientam nav sejas aizsargmaskas, to izsniegs darbinieks pie ieejas Informācijas punktā.

 • Kā pareizi lietot sejas masku?

Noskaties video pamācību par to, kā pareizi lietot sejas aizsargmaskas šeit.

 • Vai pacientam, dodoties uz vizīti pie ārsta, drīkst līdzi nākt pavadošā persona?

Dodoties uz vizīti vai izmeklējumu pie speciālista, aicinām pacientus ierasties vieniem pašiem, proti, bez pavadošās personas. Pacientu pavadīt drīkst (viena persona) tikai tad, ja pacientam ir nepieciešams atbalsts veselības stāvokļa vai citu iemeslu dēļ.

 • Cik savlaicīgi pacienti var ierasties uz ārsta vizīti vai plānoto izmeklējumu?

Pacientam uz pieņemšanu pie ārsta jāierodas ne ātrāk kā pusstundu pirms plānotās ārsta vizītes vai izmeklējuma, lietojot sejas aizsargmasku un ievērojot 2 metru distance.

 • Vai slimnīcā ir atļauti tuvinieku apciemojumi?

Tuvinieku apciemojumi slimnīcā ir atļauti. Lūdzam iepazīties ar informāciju un atgādinām, ka pacientu apmeklējumi ārpus norādītajiem laikiem iespējami, saskaņojot vizīti ar ārstējošo vai dežūrārstu.

 • Slimnīcas speciālistu izstrādātais informatīvais materiāls Covid-19 pacientiem, kuri var ārstēties mājas apstākļos lejuplādējams ŠEIT.

Materiāls krievu valodā lejuplādējams ŠEIT.     

 • Slimnīcas poliklīnika ir atsākusi darbu Jaunajā korpusā, kā arī ir mainījušies Informācijas punktu darba laiki. 
 • Visa aktuālā informācija saistībā ar COVID-19 izplatību valstī pieejama Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra izstrādātajā mājas lapā: https://covid19.gov.lv