Pieraksta tālrunis: 67069280
Iestatījumi
Fonta izmērs
Kontrasts

Poliklīnika

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Poliklīnika ir daudzprofilu konsultatīva poliklīnika ar labām tradīcijām, modernām diagnostikas un ārstēšanas iespējām.

Ambulatori tiek sniegta konsultatīva un diagnostiska palīdzība, kā arī nodrošināts ārstniecības un aprūpes process – medicīnisko manipulāciju un procedūru veikšana, pacientu izglītošanas darbs.

Pacientus konsultē vairāk kā 150 dažādu specialitāšu ārsti, nodaļu, klīniku un centru vadītāji un profesori, kas vienlaikus ir arī Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāšu mācībspēki. Pacientu aprūpē piedalās sertificētas māsas. Vairāk informācijas sadaļā Speciālisti.

Poliklīnikā darbojas specializētie aprūpes kabineti:
•    Laboratorisko analīžu nodošanas kabinets – darba laiks darba dienās 8:00 – 16:00
•    Cukura diabēta apmācības kabinets –
pieteikties var zvanot 67069280 (reģistratūra), 67069942 (kabineta tālrunis) vai klātienē PSKUS A1 korpusa informācijas centrā. Ierodoties uz apmācību, jāņem līdzi endokrinologa vai ģimenes ārsta nosūtījums. Vairāk informācijas sadaļā Ārstniecība – Endokrinoloģija.
•    Vakcinācijas kabinets - pieteikties pie māsas, tālr.67069983, vairāk informācijas sadaļā Vakcinācija.
•    Kontaktlēcu kabinets -
pieteikties var zvanot 67069280 (reģistratūra).
•    Ambulatoro procedūru kabinets (injekcijas, infūzijas, diegu izņemšana no pēcoperācijas brūces, brūces aprūpe, pārsiešana) – pieteikties var zvanot 
67058495

SAL_6890.jpg

Urologa konsultāciju kabinets A korpusā

SAL_6884.jpg

Otorinolaringologa (LOR) konsultāciju kabinets A korpusā

Lai pieteiktos pie ārsta uz konsultāciju, nepieciešams iepriekš pierakstīties, zvanot pa tālruni 67069280 vai elektroniski sadaļā E-PIERAKSTS

Zvanu centra darba laiks darba dienās no 8:00 - 19:00.

SVARĪGI – savlaicīgi atteikt plānoto vizīti pie ārsta, ja ziniet, ka nebūsiet! Tā dosiet iespēju citam pacientam saņemt ārsta konsultāciju un neradīsiet ārstam dīkstāves laikus! Tālr.67069280

Pacientam reģistratūrā jāuzrāda ģimenes ārsta nosūtījums, personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība (ID karte) un apdrošināšanas polise, ja tāda ir, dokuments, kas atbrīvo no pacienta līdzmaksājuma, ja tāds ir.

Pacients bez ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījuma:

var saņemt medicīniskos maksas pakalpojumus, ko apmaksā pats vai apdrošināšanas sabiedrība;

pie tiešās pieejamības speciālistiem:

  • ginekologs;
  • oftalmologs jeb acu ārsts;
  • dermatovenerologs, ja pacients slimo ar seksuāli transmisīvajām slimībām;
  • endokrinologs, ja pacients slimo ar cukura diabētu;
  • onkologs, onkologs ķīmijterapeits, ja pacients slimo ar onkoloģisku slimību.

Ierodoties pie speciālista uz konsultāciju – jābūt līdzi informācijai par izmeklējumu (laboratoriskie, radioloģiskie u.c.) rezultātiem, rezultātu pieejas kodiem, ja tādi ir.

Ierodoties pie hematologa – jābūt līdzi asins analīzēm, kas ir veiktas ne vēlāk par 7 dienām pirms vizītes. Vēlams ņemt līdzi arī iepriekšējo analīžu rezultātus. Attēldiagnostikas aprakstus, ja tādi ir.

Poliklīnikas darba laiks no plkst.8.00-19.00 un piektdienās no 8.00-18.00, sestdienās, svētdienas un svētku dienās Poliklīnika nestrādā.

Poliklīnikas vadītāja Lelde Vancoviča, tālr.67069481